Дружина Вілла Сміта зізналась йому у зраді. І ось чому актор пробачив (відео, яке змінить ваше бачення шлюбу)

В сьогоднішньому відео – мотивація від Вілла Смітта та його дружини про те, що таке шлюб, та як наші внутрішні конфлікти доводять нас до самообману та чинять біль людям, яких ми любимо.

Урок від Джади – зрада, чи новий партнер, не допоможуть знайти себе.

Урок від Вілла – безумовна любов, це коли навіть его світової суперзірки менше, в порівнянні з бажанням зрозуміти близьку людину.

Шлюб – це більше, ніж романтичні стосунки. А коли ти любиш людину, то здатен поряд пройти всі її та свої трансформації. В шлюбі всі наші дитячі травми виходять на світло – пройти шлях, де ви допомагаєте одне одному “відремонтуватись” можуть лише дуже сильні люди з дуже потужною мотивацією для цього. Є інший шлях – йти далі, бо ви не зобов’язані страждати від того, як людина поряд доводить свою токсичність до піку, аби потім її позбутись.

Відео, де відомий голлівудський актор Вілл Сміт та його дружина Джада порозмовляли про зраду, побило рекорди за кількістю переглядів.

“Я закрутила цей роман, бо хотіла почуватися добре. Довготривалий період мені було морально погано, я просто хотіла нарешті згадати, як це, коли добре. Ми з Віллом спробували все, що могли, щоб піти одне від одного, тільки щоб зрозуміти, що це неможливо” – зізналась 48-річна акторка. 

У шлюбі пара вже 23 роки. Своєю відвертою розмовою вони розірвали шаблон про те, що бувають казкові шлюби без проблем. Довготривалими стосунки може зробити лише готовність прожити разом усе життя.

Як зізналась Джада, коли ми погано почуваємось, то думаємо, що нова людина зробить життя гарним.

Після 4-річного роману з 27-річним співаком Огастом Альсіною, під час якого зі своїм чоловіком акторка розірвала стосунки, вона усвідомила важливу річ:

“Мені тоді дійсно було боляче. Під час тих стосунків я зрозуміла, що ви не можете знайти щастя деінде аніж всередині себе”.

Як виявилось, Огаст тоді був дуже хворим і Джада підтримувала та допомагала йому. Саме під час цього вона почувалась потрібною. 

“Тоді я зрозуміла дещо про свою співзалежність. Як дитина зі своєю драмою всередині я намагалась вилікувати себе, лікуючи інших. Я дуже вдячна тобі, Вілле, що ми проходимо цю життєву подорож разом. За що я вдячна цій ситуації, що завдяки ній ми дійшли до рівня безумовної любові” – підкреслила Джада.

“Ми зустрілись молодими і по-своєму зламаними. І ми були готові робити помилки без страху втратити сім’ю… ” – відповів Вілл. 

“Bad marriage for life” – завершила відверту розмову пара своїм жартівливим гаслом.

А що ви думаєте на тему криз у шлюбі, підтримуєте вчинок Вілла? Пишіть в коментарях
.

ДИВИТИСЬ: ДРУЖИНА ВІЛЛА СМІТТА ЗІЗНАЛАСЬ У ЗРАДІ В ПРЯМОМУ ЕФІРІ ТОК-ШОУ. НОВИЙ ІНТЕРНЕТ-РЕКОРД

by
Previous Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

0 shares