Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

Королівські особи Монако побажали щасливого великодня дітям з Волині

Королівські особи Монако побажали щасливого великодня дітям з Волині

Принц Монако,  Альберт ІІ, та Принцеса Шарлін приємно здивовані мудрістю маленької українки – Марійки Мовчан, яка, разом зі своїми братами: Борисом і Павлом, вже встигли отримати побажання щасливого Великодня з уряду Португалії.

Маленька українка, Марійка Мовчан, опублікувала на своїх сторінках в соціальних мережах (vk.com/movchanmaria, www.facebook.com/MovchanMaria) адресований їй та її братам: Борису і Павлу лист з королівства Монако.

«Принц Альберт ІІ та Принцеса Шарлін сприйняли з великим задоволенням ваше дитяче привітання з Великоднем – йдеться у повідомленні з Монте-Карло з королівського палацу. Принц і Принцеса Монако сердечно подякували діткам та відзначили їх « …вдумливу увагу» до коронованих персон.

Разом з тим, творчі дітлахи з Волині: Марійка, Борис, Павло вже встигли отримати побажання щасливого Великодня у 2013 році з кабінету Прем’єр-міністра Португалії Педра Пасуш Коелью.

Діти мріють про те, що їхнє листування зі світовими знаменитостями з часом переросте у конкретні корисні спільні справи, зокрема: започаткування міжнародного дитячого притулку і школи на Волині. На те вони і діти, щоб мріяти. Проте, не слід забувати, що мрії мають здатність здійснюватися!!!Loading...