Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

Українка здобула срібло в гонці переслідування

Українка здобула срібло в гонці переслідування

Українка Олена Підгрушна вдало виступила у гонці переслідування на 6-му етапі Кубка світу з біатлону, який проходить в італійському Антхольц-Антерсельві.

Після того, як українка зупинилася за крок від п'єдесталу в спринтерській гонці, пасьют склався якнайкраще для нашої спортсменки. Допустивши єдиний промах на останньому вогневому рубежі, Олена на фініші пропустила вперед тільки норвежка Туру Бергер, завоювавши срібну медаль.

На фініші перевага Бергер, яка стартувала 14-ю (!) Склала майже 20 секунд. Боротьба за третє місце вийшла дуже гострою. Після фінальної стрільби фаворитом у боротьбі за бронзу вийшла росіянка Ольга Вілухіна, але на середині кола її обійшла німкеня Надін Херхлер. Ця боротьба продовжилася б до самого фінішу, якби не стрімка Кайса Макаряйнен. Фінська спортсменка, незважаючи на чотири промахи в двох стійках, зуміла швидкістю відіграти відставання і зійти на третю сходинку подіуму, повідомляє ФБУ.

Ще дві українки, крім Підгрушної, зуміли набрати кубкові очки. Валя Семеренко практично повторила спринтерський результат, замкнувши тридцятку найсильніших. Ну, а Яна Бондар домоглася чергового особистого досягнення, піднявши планку особистого рекорду в гонках Кубка світу до 32-ї позиції! Особливо приємно, що Яна впоралася зі стрільбою, в незвичних умовах персьюта обмежившись трьома промахами.

У десятку найсильніших на гонці пробилися відразу три спортсменки, чию появу там складно було передбачити, виходячи з результатів спринту. Анн-Крістін Флатланд, Софії Бойє і Сюнневе Сулемдал пробилися в групу лідерів після 20, 21 і 30 місць в спринті відповідно.

У Кубку світу чергового прогресу домоглася Олена Підгрушна! За рахунок подіуму в гонці переслідування вона піднялася на два рядки загального заліку до восьмого місця! Лідерство Тури Бергер сьогодні стало ще більш значним: її головна переслідувачка Дар'я Домрачова в персьюті фінішувала лише десятою та відпустила норвежку вже на відстань 139-ти балів. На третє місце піднялася Андреа Хенкель, на одне очко випередила подругу по команді Міріам Гесснер.

1. Тура Бергер (Норвегія) (0 +1 +1 +0) 31:21.8
2. Олена Підгрушна (Україна) (0 +0 +0 +1) +18.9
3. Кайса Макаряйнен (Фінляндія) (0 +0 +2 +2) +25.4
...
30. Валя Семеренко (0 +1 +1 +2) +3:23.5
32. Яна Бондар (0 +1 +1 +1) +3:33.3
51. Наталія Бурдига (1 +1 +2 +2) +6:32.5

Джерело: СпортОбоз


Loading...