Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

В Києві нагородять чудо-дітей. Відео

В Києві нагородять чудо-дітей. Відео

Щорічно на різних конкурсах, фестивалях і змаганнях перемагають обдаровані діти з усієї України, але для багатьох з них конкурси місцевого масштабу стають першою і останньою сходинкою на шляху до бажаних висот. Щоб виправити цю несправедливість у 2009 році ТОВ «Агентство сімейного відпочинку» та ініціативна група заснували всеукраїнську премію «Диво-Дитина», яка поставила собі за мету стати найбільш очікуваною подією для талановитих дітей та щорічно визначати обдарованих представників підростаючого покоління, надаючи їм звання «Дитина року».

У цьому році вже вп'яте відбудеться нагородження талановитих дітей у п'яти номінаціях: «Найрозумніший», «Найспортивніший», «Найбільш творчий», «Найбільш Дивовижний», «Найбільш героїчний». Щорічно участь у премії приймають близько 3500 дітей з усієї України. Варто відзначити, що за роки свого існування премія «Диво-Дитина» відкрила для України і заохотила до нових звершень таких талановитих особистостей як Руслан Самойлов (шестиразовий переможець телешоу «Найрозумніший»), Михайло Кванталіані (перша ракетка України у великому тенісі), Христина Кочергова (переможець національного відбору на дитяче Євробачення в 2011 році) і багато інших.

До складу журі входять відомі діячі української культури. Премія «Диво-Дитина» проходить за підтримки Кабінету Міністрів України, Міністерства з питань надзвичайних ситуацій, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Київської міської державної адміністрації.

Ювілейна п'ята урочиста церемонія нагородження переможців премії відбудеться 23 квітня 2013 в Київському національному театрі оперети за участю відомих артистів, діячів культури, спорту, політики.Loading...